Jump to content

באהבת אמת, רגש לעולם לא מת

Snir_Geuli

Recommended Posts

רבים מהאנשים שהיו אתמול במשחק בשכונה, באו בשחור, עובדה שלא ממש הפתיעה אותי, כי למרות מה שמנסים למכור לכם, אנחנו הקהל האמיתי של מכבי, אנחנו אלה שהולכים איתה לכל מקום, אנחנו אלה שנותנים את הטון בעידוד, אבל, אנחנו גם אלה שמוחים, ומי כמונו יודעים (וגם ההנהלה בראשות לוני ודריקס) שהמחאה שלנו צודקת.

רבים אמרו שאנחנו לא אוהדים, אוהדי נמני, חוליגנים, קהל בזוי ועוד כינויים אחרים, אבל מה אמרתם כאשר עודדנו אתכם לאליפות? גם אז היינו בזויים? מה אמרתם כאשר בשער 13, כל משחק היו מקללים את קלינגר אך אנחנו הבאנו תצוגות עידוד מטורפות? מישהו אמר עלינו משהו? לא, כי אתם צבועים, הולכים עם הטרנד.

קלינגר יודע, כמו כולם, שהמחאה שלנו לא רק שהיא צודקת, היא גם תצליח, לכן יחד עם לוני, דריקס והתקשורת

מנסים לגרום לנו להראות כקומץ שהורס את הקבוצה, שהקהל השפוי לא בא אתמול ובגלל זה אנחנו ה"חוליגנים שהורסים את מכבי" נשמענו באצטדיון.

שאלה לי אליכם, איך זה יכול להיות שהקהל השפוי, לא היה אתמול כדבריכם? איך הוא יכל לנטוש ככה את מכבי שכל כך צריכה אותו? או שמא אלה הם "אוהדי נוחות", הרי אנחנו יודעים שאתם מתכוונים לאנשי שער 1,

שצריכים לשבת בשער כבוד עם סושי ביד אחת וקוויאר ביד השנייה, מה לעשות בשכונה אין דברים כאלה? זה אומר שלא צריכים לבוא, או שמא אנחנו הקהל האמיתי?

המחאה הזו צודקת, ואין אחד שלא יודע את זה בתקשורת ובעולם הכדורגל, אנשים מנסים להפיל אותנו, אבל אנחנו נקום שוב, בדיוק כמו שנה שעברה כאשר מכבי הפסידה, הרמנו את ראשנו ונתנו בשבילה הכל במשחק הבא ובמהלך אותו הפסד. אנחנו צריכים להיות מאוחדים, ליפול כאחד, לקום כאחד, אנחנו כוח.

לרבים מאיתנו היה קשה לעודד אתמול, רבים מאיתנו מתוסכלים עד כדי כך מהקבוצה מכל הבחינות, כך שהיה להם מאוד קשה, אך מה? אנחנו דבקים במטרותינו, ולמרות מה שאומרים לכם בתקשורת, מי שהיה אתמול, ראה איזה עידוד מדהים היה אתמול למרות הכל, למרות כל הפילוג ולמרות כל הבלגאן הראנו שאנחנו שולטים ביציע ואנחנו נביא את המחאה הזו להצלחה.

כאמור, לרבים מאיתנו היה קשה, אך בשריקת הפתיחה מיד כולם התחילו לעודד, הרגישו את הכיף הזה שוב, כי באהבת אמת, רגש לעולם לא מת,

ואנחנו אוהבים את הקבוצה אהבת אמת, לא אהבת רגע כמו אוהדים אחרים.

אנחנו מוחים כדי שהעתיד של הקבוצה יהיה טוב יותר, כי אנחנו כן נהיה שם, אנחנו מוחים בשביל שלנו יהיו את הזכויות המגיעות לנו, למרות הניסיונות של בעלי הקבוצות להרחיק אותנו מהכדורגל.

אנחנו בני אדם, לא חיות (לתשומת לבם של המשטרה), בני אדם עם רגש כל כך חזק למכבי, אהבה אינסופית. אל תתייחסו לאף אחד שמנסה להפיל אתכם, אנחנו חזקים, ואנחנו נצליח, ביחד.

ביחד נשרוד, לחוד ניפול.

אין קבוצה בלי אוהדים!

מדהים שניר

קלינגר יודע, כמו כולם, שהמחאה שלנו לא רק שהיא צודקת, היא גם תצליח, לכן יחד עם לוני, דריקס והתקשורת הם מנסים לגרום לנו להראות כקומץ שהורס את הקבוצה, שהקהל השפוי לא בא אתמול ובגלל זה אנחנו ה"חוליגנים שהורסים את מכבי" נשמענו באצטדיון.

שאלה לי אליכם, איך זה יכול להיות שהקהל השפוי, לא היה אתמול כדבריכם? איך הוא יכל לנטוש ככה את מכבי שכל כך צריכה אותו? או שמא אלה הם "אוהדי נוחות", הרי אנחנו יודעים שאתם מתכוונים לאנשי שער 1,

שצריכים לשבת בשער כבוד עם סושי ביד אחת וקוויאר ביד השנייה, מה לעשות בשכונה אין דברים כאלה? זה אומר שלא צריכים לבוא, או שמא אנחנו הקהל האמיתי?

חבל שזה לא יגיע יותר רחוק מהפורום הזה....

חבל על זה ועל כל האמת שלא מגיע יותר רחוק..

איך הוא יכול בכלל להגיד שאנחנו לא הקהל האמיתי? לקהל "האמיתי" שלו שבאמת רוצה בטובת הקבוצה ולא מקלל את קלינגר כמו שאנחנו "הקומץ" עשינו לדבריו היו כנראה דברים קצת יותר חשובים לעשות אתמול בערב הוא כבר הבין שהסוף שלו קרוב ופשוט מנסה לדחות את זה על ידי זה שהוא מוסיף עוד שקרים לערמה שלו ערמה וואחד ערמה חירייה

בקיצור עכשיו הקרב הוא של מי ישבר ראשון וזה לא הולכים להיות אנחנו רק אם נהיה כולם ביחד נצליח

ושניר כל מילה זהב

זה באמת משנה :angry:?

אם אתה עד כדי כך רוצה לדעת, זה חינוך של אורן, כשבאתי אליו כל יום הביתה בפגרה שלפני עונת האליפות.

כבר חשבתי תגיב משהו בקשר לטור :)

סתם שיר מסריח אבל על המנגינה שלו יש שיר של אוסמן בדיסק החדש שיר 9 חף מפשע אחד השירים החזקים שיש

אלוקים אלוקים זה בנתיים החיים לא עשיתי כלום למה אני בפנים מטעות של חברים כולם על זה משלמים על אותם הדקות משחזר לי רגעים...

אנחנו בני אדם, לא חיות (לתשומת לבם של המשטרה), בני אדם עם רגש כל כך חזק למכבי, אהבה אינסופית. אל תתייחסו לאף אחד שמנסה להפיל אתכם, אנחנו חזקים, ואנחנו נצליח, ביחד.

ביחד(!),זה מה שחשוב!!!!!!

הקטע הכי מגניב שהמנוולים שצעקו "קלינגר לא רואה" (והם מנוולים) היו עם חולצות צהובות, השאלה המתבקשת היא: האם קלינגר באמת לא שם לב שאנשי החולצות השחורות תמכו בו כל המשחק? או האם הוא בחר להלחם באנשיו אנשי החולצות השחורות, או, האם הוא קיבל הוראה מלמעלה להילחם באנשים שתמכו בו שנה שלמה ותיכננו לתמוך בו עם סיום המאבק.

שאלה נוספת שמתבקשת: האם קלינגר, סטרול, ולירן שטראובר, מאמינים שההתבטאויות שלהם בתקשורת, עוזרות לקבוצה? או שהם אינם אנשים חושבים? כדי לחדד את השאלה, האם האיש שקרא לקהל שלו חבורת אנאלפבתים מוכיח פה חוסר אינטיליגנציה?

ניר תתנצל! אחרת נרגיש צבועים כשנעודד אותך.וכמו שאתה יודע, השחקן ה-12 הוא לא ארגון צבוע.

נ.ב

שניר, עוד טלפון כזה ואני שובר לך המפרקת! (סתם..:angry:

אני רואה שכולם מתעצבנים, נעלבים וכל זה

אוקיי מובן

אותי תכלס זה רק מחזק

קלינגר הראה אתמול חולשה בשיאה מה היא !

הרי כולם יודעים שהפעם היחידה שהוא שמע יותר מבנאדם אחד מקלל אותו זה היה בסיום המשחק

אז זה כל מה שהוא זכר ? לא לא, קלינגר לא טיפש תאמינו לי

אבל ראינו אותו בשיא התסכול, כי מעבר לנושאי המחאה שהוא לא באמת מתעסק בהם, הוא צריך לאמן, ובינתיים אחרי שהעשן של נמני ובנין מתפזר, הקבוצה שלו לא משחקת כדורגל, אלא סתם מעבירה 90 דקות, אבל "הקהל אשם" "אנרגיות שליליות" ברוך הבא פיל ג'קסון הישראלי (:

אני יוצא מחוזק, אם נמשיך להתמיד, נצליח, האמת יוצאת לאור אבל לאט לאט לאט... אז תהיו סבלניים

והכי חשוב אל תהיו שחצנים, ואל תמעיטו בזכותם של אוהדים אחרים בדיעות שונות !