Jump to content

הכתבה באתר רכילות של אופירה על זה שיש "גאה"

דרדסבוף

Recommended Posts

רק רציתי שתדעו בתור אוהדי מכבי שהמישהו הזה הוא מהקבוצה שלנו וקוראים לו משה ביטון

ואני אומר לכם את זה בוודאות כי גם שלושה שחקנים נשבעו לי במה שרק עולה להם בראש ואין להם אינטרס לשקר

הם אמרו לי את זה הרבה לפני שהכתבה של האבו ציצי הזאת פורסמה

http://www.one.co.il/cat/extra/glitch.aspx?id=19748

גם אני שמעתי על משה ביטון מזמן משהו אמרתי מה פתאום חשבתי עובדים עליי ופתאום ראיתי את הכתבה הזאת ורציתי לפתוח נושא אבל אמרתי לא מתאים

מישהו יודע בדוק מי זה?

תנעלו תהודעה הזאת תשמעו זה מעליב לאללה למי איכפת שיעשה מה שבראש שלו אנשים חארות מי שפירסמו את זה

אורגינל...

שכל אחד יש מה מתאים לו...זה שהוא שחקן לא אומר שצריך לרדת לו לחיים ביגלל זה

אופירה שערבים יזיינו אותך ותקבלי איידס.

די עם הרכילות המגעילה הזאת.. חלאס.. מספיק הרסת משפחות, מספיק זה מספיק... אני מקווה שיום אחד תשלמי על כל זה.

העיקר שביטון ישחק טוב ויתן הרבה גולים.. פחות איכפת לי אם הוא הומו או בוגד בחברה שלו.

זה ביטון, ואני יודע את זה מלפני שנתיים-שלוש לפי חבר ששיחק איתו (נראה לי במכבי פ"ת או בית"ר לא זוכר) ובפעם המי יודע כמה שוב נאמר: אופירה זונה.

היא חושבת שזה לאישה פה. היא צריכה להבין שהיא מנהלת אתר ספורט,לא את לאשה ולא את ראש אחד,אתר ספורט!

אני יודע על ביטון כבר חודש ולא פרסמתי את זה,אז למה היא כן?

יש מצב שאתם כולכם יותר מטומטמים מאופירה.

אני אישית מכיר שלושה ספורטאים הרבה יותר בכירים מביטון שנמצאים בארון. (והתיאור שלה מתאים דווקא למישהו אחר ) חוץ מזה הסטטיסטיקה בספורט היא כמו הסטטיסטיקה בחברה בכלל וזה אומר שבכל קבוצה יש בממוצע שחקן או שניים שנושכים כריות בזמנם הפנוי, so what ? מה שחשוב לי זה שעל המגרש הוא יבקיע בשערים הנכונים בבית שלהם שיעשו מה שהם רוצים.

"הצבר"

יש מצב שאתם כולכם יותר מטומטמים מאופירה.

אני אישית מכיר שלושה ספורטאים הרבה יותר בכירים מביטון שנמצאים בארון. (והתיאור שלה מתאים דווקא למישהו אחר ) חוץ מזה הסטטיסטיקה בספורט היא כמו הסטטיסטיקה בחברה בכלל וזה אומר שבכל קבוצה יש בממוצע שחקן או שניים שנושכים כריות בזמנם הפנוי, so what ? מה שחשוב לי זה שעל המגרש הוא יבקיע בשערים הנכונים בבית שלהם שיעשו מה שהם רוצים.

"הצבר"

זה אומר שגם בפורום פה יש כמה מתחנגלים? חחחחח

:unsure:

לפני שאתם נועלים את הנושא המטומטם הזה רק שתדעו שאני יודע בוודאות שמשה ביטון ששיחק בבני יהודה הוא ולימה היו מביאים הרבה בנות לאורגיות וכאלה... בוודאות אני יודע!

ובוא נגיד שמשה ביטון ולימה לא התעסקו עם עצמם באותו רגע!

ובוא נגיד שזה גם לא ליאור זאן אחרי כמה שיחות איתו בסנוקר אצלנו :unsure:

היא חושבת שזה לאישה פה. היא צריכה להבין שהיא מנהלת אתר ספורט,לא את לאשה ולא את ראש אחד,אתר ספורט!

אני יודע על ביטון כבר חודש ולא פרסמתי את זה,אז למה היא כן?

כי היא מקבלת על זה כסף ואתה לא? ;)

כל העובר על משכב זכר דינו בתורה סקילה!

מכאן תחשבו מה שבא לכם ואם זה כל כך שיהיה לו בכיף..

על ערבים ידעתם לעשות בלגן ולדרוש שיעיפו אותו.

כל העובר על משכב זכר דינו בתורה סקילה!

מכאן תחשבו מה שבא לכם ואם זה כל כך שיהיה לו בכיף..

על ערבים ידעתם לעשות בלגן ולדרוש שיעיפו אותו.

עד כמה שאני זוכר הומואים לא מפוצצים אוטובוסים.

לא יודעת למי היא מתכוונת, גם לא מעניין אותי, שיעשו מה שהם רוצים בחייהם הפרטיים!

בפורום השכן ניצלתי את ההזדמנות שוב לעצבן את הבלונדה (זה פשוט מצחיק אותי איך שהיא מתעצבנת כשאני "מתלכלכת" על נמני) ושיתפתי את מה שניראה לי שהרבה פה יודעים, אח של אבי נמני הומו, נמני דו מיני. סו וואט ;)

(ובאמת כמו שכתבתי אני מכירה מישהו שעשה גם וגם והוא אפילו אוהד מכבי, הומו מוצהר, בן אדם מקסים, עדיין כועס שלא באתי למסיבת החתונה שלו בדום-הטקס היה בקנדה)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.